پوستی جوان و بدون لک

با کرم ویتامین سی تراست

اگر دوست دارید پوستی صاف و بدون چروک که فاقد هرگونه لک و کک‌و‌مکی است را تجربه کنید، کرم ویتامین سی تراست بهترین گزینه است.

مزایای کرم ویتامین سی تراست

جوان‌کننده و شاداب‌کننده پوست

روشن‌کننده و ضدلک قوی پوست

محرک و افزیش‌دهنده کلاژن‌سازی در پوست

آنتی‌اکسیدان قوی پوست

افزایش استحکام پوست

جلوگیری از تشکیل چین‌و‌چروک روی پوست

فاقد پارابن

عملکرد کرم ویتامین سی تراست

کرم ویتامین سی تراست، عملکردی چندگانه برای جوانسازی و تقویت پوست دارد. وجود ویتامین سی پایدار در این محصول، به افزایش سنتز کلاژن و استحکام و روشن شدن پوست کمک می‌کنه. ترکیبات فعال شی‌باتر، کلاژن، روغن آرگان، روغن جوجوبا، هیالورونیک اسید و آلوئه‌ورا به‌صورت هم‌افزا با هم، پوست را آبرسانی کرده، آن را تغذیه کرده و از ایجاد چین‌و‌چروک روی آن پیش‌گیری می‌کنند. این کرم با داشتن ترکیبات فعال متععد، لک‌های پوستی را از بین برده و پوست را روشن‌تر می‌سازد.

مواد موثره کرم ویتامین سی

ویتامین سی پایدار

این ماده یک آنتی‌اکسیدان قوی بوده و با دریافت رادیکال‌های آزاد ناشی از پرتوهای UV، از تیرگی، ایجاد لک روی پوست و چروک‌های ناشی از نور آفتاب، پیش‌گیری می‌کند.

کلاژن

این ماده علاوه بر حفظ ساختار و استحکام پوست، خشکی پوست را بهبود داده و منجر به تشکیل سلول‌های جدید پوستی می‌شود.

شی‌باتر

این ماده ضمن کمک به کلاژن‌سازی، پوست را تقویت کرده و از آن درمقابل خشکی محافظت می‌کند. این ماده با داشتن اسیدهای چرب مفید، پوست را نرم و آن را آبرسانی می‌کند.

کوآنزیم کیوتن

این ماده با داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی، از آسیب ناشی از پرتوهای UV به پوست جلوگیری کرده و با این کار از بروز لک و پیری روی پوست پیش‌گیری می‌کند.

روش استفاده از کرم ویتامین سی تراست

مرحله اول

نیم ساعت قبل از استفاده از کرم ویتامین سی تراست، سرم ویتامین سی تراست را روی پوستتان ماساژ دهید تا جذب شود.

مرحله دوم

بعد از نیم ساعت کرم ویتامین سی تراست را روی پوستتان مصرف نمایید.

 

توصیه: درصورت استفاده از محصول در روز، حتماً از کرم ضدآفتاب تراست استفاده شود.

سوالات متداول

کرم ویتامین C از محصولات مورد علاقه متخصصین پوست است که با پشتوانه علمی به کند کردن پیری زودرس پوست، جلوگیری از آسیب آفتاب و بهبود ظاهر چین‌و‌چروک، لکه‌های تیره و آکنه کمک می‌کند.

بله. دو محصول مکمل که همراه با هم بیشترین اثربخشی را دارند. سرم به صورت عمقی و کرم انتقال مواد مغذی به سطح را انجام می دهد.

بایدها و نبایدها

*  افرادی که پوست‌های خیلی حساسی دارند، ممکن است پوستشان با مصرف کرم ویتامین سی دچار قرمزی شود؛ اما این حساسیت بعد از چند دقیقه برطرف می‌گردد.

* ویتامین سی را نباید همزمان با رتینول و نیاسینامید استفاده کرد. اگر از محصولاتی استفاده می‌کنید که این دو ماده را دارند، باید نیم ساعت با مصرف ویتامین سی فاصله زمانی داشته باشند.

* درصورت استفاده از محصول در روز، حتماً از کرم ضدآفتاب تراست استفاده شود.

برای داشتن پوستی جوان و شاداب که فاقد هرگونه لک پوستی است، دست به کار شوید.