پوستی شاداب و بدون لک

با کرم ویتامین سی تراست

اگر دوست دارید پوستی صاف، بدون چروک و فاقد هرگونه لک و کک‌و‌مک داشته باشید، بهترین کرم ویتامین سی همینجاست!

خواص کرم ویتامین سی تراست

جوان‌کننده و شاداب‌کننده پوست

روشن‌کننده و ضدلک قوی 

محرک و افزیش‌دهنده کلاژن‌سازی در پوست

یک آنتی‌اکسیدان قوی برای پوست

جلوگیری از تشکیل چین‌و‌چروک

افزایش استحکام و جلوگیری از افتادن پوست

فاقد پارابن

عملکرد کرم ویتامین سی تراست

کرم ویتامین سی تراست، عملکردی چندگانه برای جوانسازی و تقویت پوست دارد. وجود ویتامین سی پایدار در این محصول، به افزایش سنتز کلاژن و استحکام و روشن شدن پوست کمک می‌کند. ترکیبات فعال شی‌باتر، کلاژن، روغن آرگان، روغن جوجوبا، هیالورونیک اسید و آلوئه‌ورا به‌صورت هم‌افزا با هم، پوست را آبرسانی، تغذیه و از ایجاد چین‌و‌چروک روی آن پیشگیری می‌کند. این کرم با داشتن ترکیبات فعال متعدد، لک‌های پوستی را از بین برده و پوست را روشن‌تر می‌سازد.

مواد مؤثره کرم ویتامین سی تراست

ویتامین سی پایدار

این ماده یک آنتی‌اکسیدان قوی است که با دریافت رادیکال‌های آزاد ناشی از پرتوهای UV، از تیرگی، ایجاد لک روی پوست و چروک‌های ناشی از نور آفتاب، پیشگیری می‌کند.

کلاژن

این ماده علاوه بر حفظ ساختار و استحکام پوست، خشکی پوست را بهبود بخشیده و منجر به تشکیل سلول‌های جدید پوستی می‌شود.

شی‌باتر

این ماده ضمن کمک به کلاژن‌سازی، پوست را تقویت و از آن درمقابل خشکی محافظت می‌کند. اسیدهای چرب مفید موجود در شی‌باتر، باعث آبرسانی و نرمی پوست می‌شود.

کوآنزیم کیوتن

این ماده با داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی، از آسیب ناشی از پرتوهای UV به پوست جلوگیری و به دنبال آن، از بروز لک و پیری روی پوست پیشگیری می‌کند.

طرزاستفاده از کرم ویتامین سی تراست

مرحله اول

نیم ساعت قبل از استفاده از کرم ویتامین سی تراست، سرم ویتامین سی تراست را روی پوستتان ماساژ دهید تا کاملاً جذب شود.

مرحله دوم

بعد از گذشت نیم ساعت، کرم ویتامین سی تراست را به صورت نقطه‌ای روی پوست بزنید و با نوک انگشتان، خوب ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

توصیه: درصورت استفاده از محصول در روز، حتماً از کرم ضدآفتاب تراست استفاده شود.

سؤالات متداول

کرم ویتامین C از محصولات مورد علاقه متخصصین پوست است که با پشتوانه علمی به کند کردن پیری زودرس پوست، جلوگیری از آسیب آفتاب و کاهش چین‌و‌چروک، لکه‌های قهوه‌ای و آکنه کمک می‌کند.

بله. این دو محصول مکمل یکدیگرند و همراه با هم، بیشترین اثربخشی را دارند. سرم، مواد مغذی را به عمق پوست و کرم آن‌ها را به سطح پوست منتقل می‌کند.

بایدها و نبایدها

*  افرادی که پوست‌ خیلی حساسی دارند، ممکن است پوستشان با مصرف کرم ویتامین سی دچار قرمزی شود؛ اما این حساسیت بعد از چند دقیقه برطرف می‌گردد.

* ویتامین سی را نباید همزمان با رتینول و نیاسینامید استفاده کرد. در صورت استفاده از محصولات حاوی این دو ماده، باید نیم ساعت با مصرف کرم ویتامین سی فاصله زمانی داشته باشند.

* درصورت استفاده از محصول در روز، حتماً از کرم ضدآفتاب تراست استفاده شود.

با افتادگی، چین‌وچروک ریز و لک‌های قهوه‌ای پوست خداحافظی کنید.