مایع‌های دستشویی کرمی کلاس‌ یک

دستانی پاکیزه و لطیف

اگر به دنبال شوینده‌هایی هستید که پوست دستانتان را خشک نکرده و آن‌ها را به‌خوبی تمیز و شاداب کند، مایع‌های دستشویی کرمی کلاس یک، انتخاب بی‌نظیری برای شما هستند.

مایع‌های دستشویی کرمی کلاس‌ یک

دستانی پاکیزه و لطیف

اگر به دنبال شوینده‌هایی هستید که پوست دستان‌تان را خشک نکرده و آن‌ها را به‌خوبی تمیز و شاداب کند، مایع‌های دستشویی کرمی کلاس یک، انتخاب بی‌نظیری برای شما هستند.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

مزایای مایع‌های دستشویی کرمی کلاس یک

شوینده ملایم و عمیق دست‌ها

تغذیه و تقویت سد دفاعی پوست

تسکین‌دهنده التهابات پوستی

آنتی‌اکسیدان پوست با مهار رادیکال‌های آزاد

محافظت از پوست دربرابر باکتری‌ها و افزایش ایمنی پوست

آبرسانی پوست و جلوگیری از تبخیر آب از لایه‌های پوستی

AQUA FRESH

حفظ‌کننده تعادل طبیعی پوست

افزایش‌دهنده روند ترمیم طبیعی پوست

تقویت سد دفاعی پوست

ALOE VERA

سفت‌کننده پوست

کنترل‌کننده چربی

تسکین‌دهنده التهاب

ARGAN

محافظ پوست در برابر آسیب‌های محیطی

نرم‌کننده قوی پوست

دارای خواص ضدپیری

LAVENDER

تسکین‌دهنده و التیام‌بخش پوست

جلوگیری از خشکی و اگزمای پوست

روشن‌کننده پوست

SHEA BUTTER

محافظت از پوست دربرابر نور آفتاب

بهبودبخش تولید کلاژن در پوست

تسکین‌بخش التهابات پوستی

عملکرد مایع‌های دستشویی کرمی کلاس یک

این محصولات به‌خوبی آلودگی‌ها را از پوست شما پاک کرده و اجازه رشد باکتری‌ها را به‌ آن‌ها نمی‌دهند. علاوه‌براین، هرکدام دارای مزایای فراوانی برای دست‌های شما هستند.

 

با داشتن آلوئه‌ورا در ترکیبات خود، التهابات و خارش پوست را تسکین داده و با دارا بودن خواص آنتی‌اکسیدانی، از آسیب رادیکال‌های آزاد به پوست دست جلوگیری می‌کند.

با داشتن عصاره گیاهان دریایی از پوست محافظت کرده، تعادل طبیعی آن را حفظ کرده و همچنین سد دفاعی پوست را تقویت می‌کند.

 با داشتن روغن آرگان در ساختار خود، پوست را به‌خوبی نرم کرده و از آن در برابر آسیب‌های محیطی محافظت می‌کند. همچنین این محصول دارای خواص ضدچروک و ضدپیری است.

با داشتن عصاره لاواندر، باکتری‌ها را از بین برده و از خشکی و التهاب و قرمزی پوست پیش‌گیری می‌کند. همچنین این محصول در پیش‌گیری از ابتلا به اگزما تاثیر بسزایی دارد.

با داشتن عصاره شی باتر در ترکیبات خود، پوست را آبرسانی کرده و آن را نرم و لطیف می‌سازد. همچنین، وجود این ماده با کنترل تغییرات و التهابات پوستی، به روشن‌ شدن آن کمک می‌کند.

مواد مؤثره مایع‌های دستشویی کرمی کلاس یک

آلوئه‌ورا

این ماده خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش داده و دارای اثرات مرطوب‌کنندگی و آبرسانی بالایی است. علاوه‌بر این، به کاهش لکه‌های تیره کمک کرده و التهابات پوست را برطرف می‌سازد.

عصاره گیاهان دریایی

این عصاره دارای خاصیت ضدالتهابی بوده و از فرآیند ترمیم پوست به‌خوبی پشتیبانی می‌کند. همچنین این عصاره دارای خواص آنتی‌اکسیدانی و آبرسانی بسیار بالایی است.

روغن آرگان

این روغن حاوی پپتایدها و اسیدهای چرب ضروری مثل اولئیک اسید، پالمیتیک اسید و اسید لینولئیک بوده و از خشک شدن پوست جلوگیری می‌کند. علاوه‌بر این، روغن آرگان پوست را به‌خوبی نرم و آن را آبرسانی می‌کند.

عصاره لاواندر

این عصاره دارای خواص ضدپیری بوده و تعادل طبیعی پوست را حفظ می‌کند. علاوه بر آن با پوسته پوسته شدن و اگزمای پوستی مبارزه می‌کند.

شی باتر

این عصاره، حاوی اسیدهای چرب ضروری برای ساخت و تولید کلاژن در پوست بوده و در تغدیه و تقویت پوست نقش بسزایی را ایفا می‌کند. 

b9d2bdc3a5b5a71d268dc7391b2be976

روش استفاده مایع‌های دستشویی

مرحله اول

دستان مرطوب خود را به مقداری از مایع‌های دستشویی کرمی کلاس یک آغشته کنید.

مرحله دوم

یک دقیقه دستان خود را کاملاً و به‌درستی با این محصولات شستشو دهید.

مرحله سوم

پس از یک دقیقه دستان خود را با آب ولرم شستشو داده تا کف ایجاد شده کامل از روی پوستتان پاک شود.

سوالات متداول

مایع دستویی و صابون هر دو باکتری‌ها را از بین می‌برند؛ اما مایع دستشویی حاوی مرطوب‌کننده بیشتری نسبت به صابون است.

استفاده از مایع دستشویی آسان است و میکروب‌ها را از فردی به فرد دیگر منتقل نمی‌کند. علاوه بر این، پس از استفاده از این محصول احساس خشکی روی دست‌ها ایجاد نمی‌شود.

شستن دست‌ها انواع میکروب‌ها را از دستان شما پاک می‌کند؛ اما ضدعفونی‌کننده‌های دست قادر به از بین بردن انواع میکروب‌ها یا حذف مواد شیمیایی مضر مانند آفت‌کش‌ها و فلزات سنگین نیستند.

برای داشتن دستانی نرم و شاداب با ظاهری زیبا هرچه زودتر اقدام کنید.

برای داشتن پوستی جوان و به دور از نشانه‌های پیری، که ظاهری زیبا و یکنواخت دارد، سرم‌های ضدچروک صورت تراست، می‌توانند بهترین انتخاب شما باشند.

بیشتر بدانید

اگر می‌خواهید درباره عملکرد سرم‌های ضدچروک صورت تراست، انواع و مزایا و ویژگی‌هایش اطلاعات بیشتری پیدا کنید و با بایدها و نبایدهای استفاده از آن آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقالات زیر را در لیامَگ بخوانید.