liateam

با توجه به رشد و پیشرفت فضای تجارت الکترونیک در ایران و استقبال مصرف‌کنندگان برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، لیاسرویس با هدف پاسخگویی به نیازهای مخاطبان و ایجاد تجربه‌ای خوشایند از خرید و فروش برای همه مردم ایران و دسترسی‌شان به کالاهای باکیفیت، راه‌اندازی شد.
لیاسرویس در همان ابتدا تمرکز خود را بر مشتری‌محوری، شفافیت، نوآوری، چابکی و مسئولیت‌پذیری به عنوان ارزش‌های اصلی کسب‌وکار خود قرار داد.

COMPANIES

Supply

Direct Selling

PRODUCTS

Martech

Fintech

Logestic

Education

Content

E-Commerce

Friendly and Ergonomic Environment

Supplementary Health Insurance

Interesting Loans to Employees

Occasional Gifts and Packages

Flexible Working Hours

Various On-Site Entertainments

Talented Colleagues

Remote Working Options

Occasional Celebrations

LIASERVICES | GOOD NEWS FOR EVERY MOMENT

liateam

یکی از مهم‌ترین کسب‌وکارهای زیرمجموعه هلدینگ لیاسرویس، لیاتیم بوده که به عنوان یکی از مدرن‌ترین و منصفانه‌ترین سیستم‌های فروش مستقیم ایران مشغول به فعالیت است.

فروش گسترده محصولات مراقبتی، بهداشتی و آرایشی توسط لیاتیم به یک سیستم دقیق و برنامه‌ریزی‌شده جهت تأمین محصولات نیاز دارد که برعهده لیاتامین می‌باشد.

از صفرتاصد همه فرآیندهای مربوط به فروش محصولات مراقبتی، بهداشتی و آرایشی لیاتیم تا پرداخت و ارسال و پشتیبانی در سامانه فروشگاهی آنلاین لیاشاپ انجام می‌پذیرد.

این سامانه براساس نیازها و عارضه‌های مصرف‌کنندگان درخصوص استفاده از محصولات مراقبتی و آرایشی، به کمک هوش مصنوعی و الگوریتم‌های روز دنیا و اطلاعات پزشکی متخصصان، بهترین محصولات را به کاربران لیاشاپ پیشنهاد می‌دهد.

ازآنجایی‌که بخشی از فرآیند فروش مربوط به مشاوران لیاتیم به صورت آنلاین انجام می‌گیرد، لیاگروپ یک سامانه ساخت فروشگاه آنلاین اختصاصی برای هر یک از مشاوران را تحت عنوان لیاکلاود راه‌اندازی کرده است.

این مجله به عنوان رسانه‌ای آنلاین با محوریت زیبایی و سلامت در پنج حوزه «محصولات مراقبتی»، «محصولات آرایشی»، «مراقبت از پوست»، «مراقبت از مو» و «مد و زندگی» راه‌اندازی شده تا بروزترین و کامل‌ترین مقالات و اخبار این حوزه‌ها را در اختیار مخاطبان قرار دهد.

ازآنجایی‌که کاربران و مخاطبان لیاسرویس در مسیر انجام فعالیت‌ها و تعاملات خود در زمینه‌های مختلف به کمک تیم پشتیبانی نیاز دارند، لیاهلپ در راستای رفع این مشکلات، راه‌اندازی شده است.

با توجه به اهمیت روزافزون اینستاگرام در مسئله برندینگ و فروش مشاوران و نیز پیچیدگی‌های تولید محتوای اختصاصی و جذاب، لیاسرویس به صورت مستمر محتواهای تولیدشده متنی و تصویری را طبق یک برنامه‌ریزی و دسته‌بندی دقیق در بانک محتوا، در اختیار مشاوران فروش قرار می‌دهد.

همه مشاوران فروش می‌توانند به کمک سیستم مهارتی، آموزشی و انگیزشی متس، فعالیت‌های مربوط به فروش محصولات، یادگیری و آموزش را بهتر انجام داده و با سرعت و دقت بیشتر، مسیر توسعه را دنبال کنند.

لیاکالج با هدف فرآهم‌آوردن یک بستر آموزشی مناسب در راستای ارائه دوره‌های تخصصی برای مشاوران فروش با سرفصل‌های متعدد در زمینه فروش مستقیم و… راه‌اندازی شده است.

سیستم انحصاری ارسال محصول لیاسرویس در راستای افزایش سطح دقت در ارسال مرسوله‌ها و بالابردن میزان رضایت‌مندی مشتریان، فعالیت‌ می‌کند.

سیستم انبارداری و شناسایی ویژه محصولات وس، به واسطه بروزترین و پیچیده‌ترین فناوری‌های روز دنیا، ضریب خطای نگهداری و ارسال محصولات را تقریباً به صفر رسانده است.

سامانه محاسبه پورسانت لحظه‌ای پورسانت، این امکان را در اختیار مشاوران قرار می‌دهد تا بتوانند میزان پورسانت فعالیت‌های فروش‌شان را در کمترین زمان ممکن مشاهده کنند.

سیستم پروموشن لیاسرویس، با توجه به اهمیت و تعدد مدیریت جشنواره‌های تخفیف، پیشنهادهای ویژه و… در لیاشاپ راه‌اندازی شده تا پاسخگویی سریع برای نیازهای موجود باشد.

به کمک این سامانه، هر یک از مشاوران فروش و کارشناسان لیاسرویس می‌توانند میزان خرید و فروش هر محصول، میزان فروش مشاوران اعضای تیم و میزان خرید مشتریان در بازه‌های زمانی مختلف و سایر اطلاعات کاربردی در این حوزه را در راستای برنامه‌ریزی فروش، پایش و ارزیابی کنند.

سامانه تحلیل و برنامه‌ریزی پورسانت، به مشاوران فروش کمک می‌کند تا بتوانند با توجه به اهداف درآمدی و نیازمندی‌های‌شان، فعالیت‌ها و روند فروش خود را پیش‌بینی کرده و طبق آن برنامه‌ریزی نمایند.