بوت‌کمپ 3: کلاکت

cc cream

سی سی کرم تراست زیبایی پوست رو چند برابر میکنه...

سی سی کرم تراست، پوشش‌دهنده، محافظ، ضدلک و ضد آفتاب…

اگر به دنبال محصولی هستید که هم پوشش‌دهی بالایی داشته باشد، هم از پوست‌تان در مقابل پرتوهای خورشید محافظت کند، هم آن را روشن کرده و لک‌هایش را از بین ببرد، سی سی کرم تراست بهترین گزینه پیش روی شماست.

مزایای سی سی کرم تراست

  • دارای پوشش‌دهی بالا جهت رفع نواقص و جای جوش
  • ضدآفتاب و محافظ پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB
  • روشن‌کننده پوست و برطرف‌کننده لک‌های پوستی
  • آبرسانی پوست و حفظ رطوبت آن
  • تسکین‌دهنده التهابات پوستی ناشی از آکنه
  • دارای بافت نرم و سبک
  • جلوگیری‌کننده از ایجاد لک‌های جدید در پوست
acne

دارای پوشش‌دهی بالا جهت رفع نواقص و جای جوش

sun

ضدآفتاب و محافظ پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB

skin

روشن‌کننده پوست و برطرف‌کننده لک‌های پوستی

skin

آبرسانی پوست و حفظ رطوبت آن

تسکین‌دهنده التهابات پوستی ناشی از آکنه

face

دارای بافت نرم و سبک

skin

جلوگیری‌کننده از ایجاد لک‌های جدید در پوست

trust

عملکرد سی سی کرم تراست

سی سی کرم یا کرم اصلاح‌کننده رنگ صورت (color corrector) محصولی است که به بهبود رنگ پوست و رفع ضایعات پوستی مثل لک و آکنه کمک کرده و پوست را روشن می‌کند. این کرم، تیرگی‌ها و لک‌ها را برطرف کرده و ظاهر پوست را بهبود می‌بخشد. علاوه‌براین، با داشتن SPF، از پوست دربرابر پرتوهای خطرناک آفتاب محافظت می‌کند.

سی سی کرم تراست، به طور اختصاصی به روشن شدن پوست و برطرف کردن جای جوش و لک‌های پوستی کمک می‌کند. این محصول به‌طور هم‌زمان با آبرسانی پوست، از ایجاد لک‌های جدید در پوست جلوگیری می‌کند. ترکیبات آربوتین، عصاره شیرین بیان، میتوکینیل، ویتامین سی، نیاسینامید و آزلوگلایسین به صورت هم‌افزا، از تولید رنگدانه ملانین جلوگیری کرده و به روشن شدن و رفع لک‌های پوستی کمک می‌کنند. عصاره جلبک در این کرم باعث جلوگیری از ایجاد لک‌های پوستی شده و همچنین وجود ترکیبات ضدالتهاب مثل عصاره گیاه اسپیرااولماریا و بیزابولول در این محصول، التهابات ناشی از آکنه و سایر ضایعات پوستی را تسکین می‌دهد.

cc cream usage
cc cream use

مواد مؤثره سی سی کرم تراست

آربوتین: این ترکیب شیمیایی، آنزیم تیروزیناز را مهار کرده و موجب روشن شدن پوست و جلوگیری از ایجاد لک می‌گردد.

زینک پی سی ای: این ترکیب با کنترل تولید چربی و تنظیم سبوم پوست، منجر به کاهش التهابات پوستی شده و مانع بروز جوش و آکنه روی آن را می‌شود.

عصاره شیرین بیان: این ماده دارای خواص آنتی‌اکسیدانی، ضدالتهابی و سفیدکنندگی است. شیرین بیان همچنین برای رفع حساسیت و خشکی پوست بسیار مناسب است.

میتوکینیل: ترکیبی غنی از پلی‌ساکارید گلوکومانان که علاوه بر جلوگیری از تبخیر آب از سطح پوست، به کاهش تولید رنگدانه ملانین در پوست کمک کرده و موجب بهبود ظاهر، رنگ و کیفیت پوست می‌شود.

سدیم هیالورونات: این ترکیب برای ترمیم و درمان چین‌و‌چوک پوست به کار می‌رود. همچنین پوست را به خوبی آبرسانی کرده، مانع از تبخیر آب پوستی شده و اتصال میان رشته‌های کلاژن و الاستین را تقویت می‌کند.

آزلوگلایسینا: ترکیبی از آزلائیک اسید و گلایسین بوده و به کنترل چربی در پوست و آبرسانی آن کمک می‌کند. همچنین این ترکیب موجب روشن شدن پوست با کاهش تولید ملانین در آن می‌شود.

روش استفاده از سی سی کرم تراست

one

ابتدا با میسلار واتر یا محلول دوفازی تراست پوست خود را تمیز کنید.

2

پوست خود را با ژل یا پن تراست (مناسب نوع پوست خود) شستشو دهید و با ‌تونر تغذیه‌کننده پوست تراست، پوستتان را تغذیه کرده و pH آن را تنظیم نمایید.

3

پوستتان را با کرم آبرسان مناسب آن، مرطوب کرده و مقداری از سی سی کرم را روی پوستتان قرار دهید. سپس با انگشتان دست یا پد کرم را روی پوست پخش کنید. 

سوالات متداول در رابطه با سی سی کرم تراست

منظور از تصحیح رنگ در سی سی کرم‌ها چیست؟

سی سی کرم‌ها حاوی ذرات منحرف‌کننده نور هستند که نواقص موجود در پوست مانند کدری، پوست بی رنگ، قرمزی و خستگی پوست را پنهان می‌کنند. منظور از اصطلاح «تصحیح رنگ» در سی سی کرم تراست، استتار جای لک و تیرگی است.

تفاوت بی بی کرم و سی سی کرم در چیست؟

مهم‌ترین ویژگی‌ای که بی بی کرم را از سی سی کرم متمایز می‌کند، میزان پوشانندگی و اصلاح نقص و عیب ها است. سی سی کرم تراست قادر است تا انواع جای سوختگی و بریدگی و انواع اسکار را بپوشاند. علاوه‌براین، دارای خواص روشن‌کنندگی پوست است.

با چه اولویت‌هایی سی سی کرم انتخاب مناسبی است؟

زمانی که اولویت اصلی شما یکنواخت کردن رنگ پوستتان است؛ شما می‌خواهید پوششی کرمی داشته باشد که عیوب را محو و ظاهری طبیعی داشته باشد. در صورتی هم که پوست چرب دارید و یا احساس آرایش سنگین را دوست ندارید این کرم مناسب شماست.

مقالات مرتبط

اگر می‌خواهید درباره عملکرد سی سی کرم، مزایا و ویژگی‌های آن اطلاعات بیشتری پیدا کنید و با نحوه انتخاب بهترین سی سی کرم مناسب پوستتان آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقالات مرتبط را در لیامَگ بخوانید.

اشتباهات رایج در انتخاب و استفاده

cc cream blog

از سیر تا پیاز سی سی کرم را اینجا بخوانید

برای اینکه پوستی روشن و فاقد لک داشته باشید تا پرتوهای آفتاب به آن آسیب نزنند، سی سی کرم تراست را از دست ندهید.

cc creams