کرم ضد چروک تراست

خداحافظ چروک‌های صورت!

اگر به دنبال محصولی هستید تا چروک‌های پوستی‌تان را از بین ببرد و از بروز چین‌و‌چروک روی پوست‌ جلوگیری کند، انواع کرم‌ ضد چروک تراست را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

کرم‌های ضدچروک صورت تراست

خداحافظ چروک‌های پوست

اگر به دنبال محصولی هستید تا چروک‌های پوستی شما را پر کرده و از بروز چین‌و‌چروک روی پوست‌تان جلوگیری کند، کرم‌های ضدچروک تراست را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مزایای کرم‌‌ های ضد چروک تراست

کرم ضد چروک تراست مناسب 30 تا 45 سال

کرم ضد چروک تراست مناسب 30 تا 45 سال

 • از بین‌برنده چروک‌های سطحی پوست
 • پیشگیری از تشکیل چروک‌های عمیق پوستی
 • جوانسازی پوست و کند کردن روند پیری آن
 • آبرسان و تقویت‌کننده پوست
 • افزایش و بهبود سنتز کلاژن و الاستین در پوست
 • دارای خواص آنتی‌اکسیدانی
 • جلوگیری از بروز التهاب پوستی
 • مهار رادیکال‌های آزاد و جلوگیری از آسیب آن‌ها به پوست
 • فاقد الکل و پارابن

کرم ضد چروک تراست مناسب بالای 45 سال

 • کاهش چشمگیر چروک‌های عمیق پوست
 • از بین بردن چروک‌های سطحی پوست
 • تعویق روند پیری
 • افزایش سنتز کلاژن و الاستین پوست
 • سفت‌کننده و ضدافتادگی پوست
 • بازسازی سلول‌های پوستی و بازگرداندن جوانی
 • مغذی، آبرسان و مرطوب‌كننده
 • مهار رادیکال‌های آزاد و جلوگیری از آسیب آن‌ها به پوست
 • فاقد الکل و پارابن

مزایای کرم ضدچروک صورت تراست مناسب 30 تا 45 سال

از بین‌برنده چروک‌های سطحی پوست و پیش‌گیری از تشکیل چروک‌های عمیق پوستی

افزایش و بهبود سنتز کلاژن و الاستین در پوست

جوانسازی پوست و جلوگیری از روند پیری آن

دارای خواص آنتی‌اکسیدانی برای پوست

ضدالتهاب پوست و جلوگیری از آسیب پرتوهای UV به پوست

آبرسان و تقویت‌کننده پوست

فاقد پارابن

مزایای کرم ضدچروک صورت تراست مناسب بالای 45 سال

از بین‌برنده چروک‌های سطحی پوست

رفع چین‌و‌چروک‌های پوستی و یکنواخت‌سازی پوست

افزایش سنتز کلاژن و الاستین پوست

استحکام و بازسازی عمیق پوست

جوان‌سازی پوست و توقف روند پیری آن

جلوگیری از بروز التهاب پوست

مهار رادیکال‌های آزاد و جلوگیری از آسیب آن‌ها به پوست

فاقد الکل و پارابن

عملکرد کرم‌ های ضد چروک تراست

مانند سرم‌ های ضدچروک تراست، کرم‌های ضدچروک این برند در دو نوع 30 تا 45 سال و بالای 45 سال تولید می‌شوند. این محصولات چین‌و‌چروک‌های پوست را برطرف کرده و از بروز آن‌ها جلوگیری می‌کنند. علاوه بر این، با افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست، بافت پوست را مستحکم کرده و خاصیت الاستیسیته آن را بهبود می‌‌بخشند.

مزیت دیگر این کرم‌ها، آبرسانی پوست و جلوگیری از خشکی آن است. این کار کمک زیادی به جلوگیری از چروک‌های ناشی از خشکی پوست می‌کند.

این محصولات، پوست را بازسازی و سلول‌های جوان را جایگزین سلول‌های پیر و مرده می‌کنند. همچنین، مانند یک سپر عملکرد دفاعی از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد دارد.

عملکرد
کرم‌های ضدچروک صورت تراست

کرم‌های ضدچروک تراست، مانند سرم‌های ضدچروک این برند در دو نوع 30 تا 45 سال و بالای 45 سال تولید می‌شوند. این محصولات چین‌و‌چروک‌های پوست را برطرف کرده و از بروز چروک روی پوست پیش‌گیری می‌کنند. علاوه بر این، با افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست، بافت پوست را مستحکم و خاصیت الاستیسیته آن را بهبود می‌‌بخشند.

مزیت دیگر این کرم‌ها، آبرسانی پوست و جلوگیری از خشکی آن است. این کار کمک زیادی به جلوگیری از چروک‌های ناشی از خشکی پوست می‌کند.

این محصولات، پوست را بازسازی کرده و کمک می‌کنند تا ظاهری یکنواخت داشته باشد. همچنین از التهابات پوستی و آسیب رادیکال‌های آزاد جلوگیری کرده و پوستی جوان به شما هدیه می‌دهند.

مواد مؤثره کرم ضد چروک تراست مناسب ۳۰ تا ۴۵ سال

سرآمید کمپلکس

این ترکیب توانایی بالایی در حفظ آب لایه‌های پوست دارد و به مرطوب ماندن پوست کمک زیادی می‌کند. همچنین، دارای خواص ضدپیری است، خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش و چروک‌های پوستی را کاهش می‌دهد.

رتینول

این ماده تولید کلاژن و الاستین را در پوست افزایش داده و به استحکام آن کمک می‌کند. رتینول در کند کردن روند پیری تأثیر بسزایی دارد و به تولید سلول‌های پوستی جدید کمک می‌کند.

کلاژن

پروتئین کلاژن، به افزایش استحکام پوست و حفظ ساختار آن کمک می‌کند و با ایجاد یک شبکه فیبری از سلول‌های فیبروبلاست، سلول‌های پوستی جدیدی را می‌سازد. این پروتئین تأثیر زیادی در جلوگیری از پیری پوست داشته و از بروز چین‌و‌چروک روی پوست پیشگیری می‌کند.

لیزین پلی پپتاید

این ترکیب علاوه بر تحریک کلاژن در پوست، باعث جلوگیری از شکستن رشته‌های کلاژن نیز می‌شود. این کار در پیشگیری از بروز چین‌و‌چروک و جوانسازی پوست بسیار مؤثر است.

هیالورونیک اسید

این ترکیب پوست را به خوبی آبرسانی کرده و آب از دست رفته‌ پوست را جبران می‌کند. به‌علاوه، از ایجاد چین‌و‌چروک جلوگیری کرده و با داشتن خاصیت سفت‌کنندگی، باعث استحکام و انسجام بافت پوست می‌شود.

کرم ضد چروک 30 تا 45 سال تراست

مواد مؤثره کرم‌ ضد چروک تراست مناسب بالای 45 سال

کوبیولیفت

این ماده نقش مؤثری در صاف کردن چروک‌های پوستی داشته و با این کار به جوانسازی پوست کمک می‌کند. همچنین باعث استحکام پوست و افزایش درخشندگی آن می‌شود.

هیالورونیک اسید

این ترکیب پوست را به خوبی آبرسانی کرده و آب از دست رفته‌ی‌ پوست را جبران می‌کند. همچنین از ایجاد چین‌و‌چروک جلوگیری کرده و با داشتن خاصیت سفت‌کنندگی، باعث استحکام و انسجام بافت پوست می‌شود.

پالمیتوئیل تری پپتید – 38

این ترکیب با تشکیل یک لایه محافظتی روی پوست، به کاهش چین‌و‌چروک‌های پوستی کمک می‌کند. این ماده خواص ضدالتهابی بالایی دارد و به همین دلیل، از ایجاد التهاب و چروک در پوست جلوگیری می‌کند.

کلاژن

پروتئین کلاژن، به افزایش استحکام پوست و حفظ ساختار آن کمک می‌کند و با ایجاد یک شبکه فیبری از سلول‌های فیبروبلاست، سلول‌های پوستی جدیدی را می‌سازد. این پروتئین تأثیر زیادی در جلوگیری از پیری پوست داشته و از بروز چین‌و‌چروک روی پوست پیشگیری می‌کند.

آملیوکس

این ترکیب سرشار از آنتی‌اکسیدان بوده و از آسیب‌هایی اشعه‌های خطرناک خورشید به پوست جلوگیری می‌کند. نتیجه آن، جلوگیری از بروز چین‌و‌چروک روی پوست و تخریب کلاژن خواهد بود.

کرم ضد چروک بالای 45 سال تراست

مواد مؤثره کرم ضدچروک صورت تراست مناسب 30 تا 45 سال

این ترکیب توانایی بالایی در حفظ آب پوستی داشته و به مرطوب ماندن پوست کمک زیادی می‌کند. همچنین دارای خواص ضدپیری بوده، خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش داده و چروک‌های پوستی را کاهش می‌دهد.

این ماده تولید کلاژن و الاستین را در پوست افزایش داده و به استحکام آن کمک می‌کند. رتینول در کند کردن روند پیری تأثیر بسزایی داشته و به تولید سلول‌های پوستی جدید کمک می‌کند.

پروتئین کلاژن، به استحکام پوست و حفظ ساختار آن کمک کرده و با ایجاد یک شبکه فیبری از سلول‌های فیبروبلاست، به تشکیل سلول‌های پوستی جدید کمک می‌کند. این پروتئین تاثیر زیادی در جلوگیری از پیری پوست داشته و از بروز چین‌و‌چروک روی پوست پیش‌گیری می‌کند.

این ترکیب علاوه بر تحریک کلاژن در پوست، باعث جلوگیری از شکستن رشته‌های کلاژن نیز می‌شود. این کار به پیش‌گیری از بروز چین‌و‌چروک در پوست و جوانسازی آن کمک زیادی می‌کند.

این ترکیب پوست را به خوبی آبرسانی کرده و آب از دست رفته‌ پوست را جبران می‌کند. همچنین از ایجاد چین‌و‌چروک جلوگیری کرده و با داشتن خاصیت سفت‌کنندگی، باعث استحکام و یکپارچگی پوست می‌شود.

مواد مؤثره کرم ضدچروک صورت تراست مناسب بالای 45 سال

این ماده تأثیرگذاری بالایی بر صاف کردن چروک‌های پوستی داشته و با این کار به جوانسازی پوست کمک می‌کند. همچنین باعث استحکام پوست و افزایش درخشندگی آن می‌شود.

این ترکیب پوست را به خوبی آبرسانی کرده و آب از دست رفته‌ی‌ پوست را جبران می‌کند. همچنین از ایجاد چین‌و‌چروک جلوگیری کرده و با داشتن خاصیت سفت‌کنندگی، باعث استحکام و یکپارچگی پوست می‌شود.

این ترکیب با تشکیل یک لایه محافظتی روی پوست، به کاهش چین‌و‌چروک‌های پوستی کمک می‌کند. این ترکیب خواص ضدالتهابی بالایی داشته و از ایجاد التهاب و چروک در پوست جلوگیری می‌کند.

پروتئین کلاژن، به استحکام پوست و حفظ ساختار آن کمک کرده و با ایجاد یک شبکه فیبری از سلول‌های فیبروبلاست، به تشکیل سلول‌های پوستی جدید کمک می‌کند. این پروتئین تأثیر زیادی در جلوگیری از پیری پوست داشته و از بروز چین‌و‌چروک روی پوست پیش‌گیری می‌کند.

این ترکیب سرشار از آنتی‌اکسیدان بوده و از آسیب‌هایی اشعه‌های خطرناک خورشید به پوست جلوگیری کرده و با این کار از بروز چین‌و‌چروک روی پوست و تخریب کلاژن پیش‌گیری می‌کند.

روش استفاده
کرم‌های ضدچروک صورت تراست

مرحله اول

صورت خود را با پاک‌کننده‌های تراست از مواد آرایشی پاکسازی کنید.

مرحله دوم

پیشنهاد می‌شود یک بار صبح و یک بار شب، نیم ساعت قبل از استفاده از کرم‌های ضدچروک تراست، از سرم‌های ضدچروک تراست استفاده نمایید.

مرحله سوم

کرم ضدچروک تراست را روی پوست خود ماساژ دهید تا به خوبی جذب پوست‌تان شود.

طرز استفاده از کرم‌های ضدچروک صورت تراست

مرحله اول

مواد آرایشی را با استفاده از پاک‌کننده‌های تراست از صورت خود پاک کنید.

مرحله دوم

پیشنهاد می‌شود یک بار صبح و یک بار شب، نیم ساعت قبل از استفاده از کرم‌های ضدچروک تراست، از سرم‌ های ضد چروک تراست استفاده نمایید. تا نتیجه سریع‌تر و مؤثرتری را مشاهده کنید.

مرحله سوم

کرم ضدچروک تراست را روی پوست خود ماساژ دهید تا به خوبی جذب پوست‌تان شود.

سوالات متداول

روند پیری پوست در افراد مختلف، متفاوت است. افراد از سن 25 تا 30 می‌توانند استفاده از این محصولات را شروع کنند.

این موضوع به طور کلی به نوع پوست و وضعیت پوست بستگی دارد.  

سؤالات متداول

روند پیری پوست در افراد مختلف، متفاوت است. افراد از سن ۲۵ تا ۳۰ سالگی می‌توانند استفاده از این محصولات را شروع کنند.

این موضوع به طور کلی به نوع و شرایط پوستی بستگی دارد.  

برای از بین بردن چین‌و‌چروک‌های پوستی و به تأخیر انداختن روند پیری، کرم‌های ضدچروک تراست، گزینه‌های بسیار مناسبی هستند.

بیشتر بدانید

اگر می‌خواهید درباره عملکرد کرم‌ های ضد چروک، انواع، مزایا و ویژگی‌های آن‌ها اطلاعات بیشتری پیدا کنید و با بایدها و نبایدهای استفاده از آن‌ها آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقالات زیر را در لیامَگ بخوانید.

بیشتر بدانید

اگر می‌خواهید درباره عملکرد کرم‌های ضدچروک، انواع و مزایا و ویژگی‌هایش اطلاعات بیشتری پیدا کنید و با بایدها و نبایدهای استفاده از آن‌ها آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم، مقالات زیر را در لیامَگ بخوانید.

اینجا نقطه پایانی بر جستجوی بهترین کرم ضد چروک مناسب سن شماست!